



LICHTKÖNIGIN LUCIA®
Aprašymas
LichtköniginLucia® yra aukšta, stipri geltona krūmų rožė/vijoklinė rožė (~150–200 cm aukščio, 80–125 cm pločio). Nuo vėlyvo pavasario iki rudens ji formuoja didelius, labai pildytus, tamsiai citrinų geltonumo žiedus (10–12 cm skersmens) nedidelėse šluotelėse. Rožė turi nuosaikų vaisių aromatą, blizgančius tamsiai žalius, atsparūs ligoms lapus, ir ji gavo ADR sertifikatą 1968 metais. Puikiai tinka gyvatvėrėms, terasoms ar kaip ryškus sodo egzempliorius.
- Būsena: 7
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 150 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Stačia augmenija aukštyn; Geras atsparumas ligoms; Dažnas žydėjimas; Puikus žiemos atsparumas; Idealiai tinka žemoms gyvatvorėms, sodinimui grupėmis (idealiu atveju 3 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), mišrioms rožių lysvėms, daugiamečių augalų sodinimui ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Ryškiai citrinos geltonumo |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)