LUMI
Aprašymas
Veislė "Sniedze", kurią 1997 metais pristatė Dzidra Rieksta, yra atsparus parkų krūmų rožės. Ji formuoja tankų, piramidės formos krūmą maždaug 1,2–1,5 m pločio ir aukščio, su odinio paviršiaus, tamsiai žaliomis, raukšlėtomis lapomis ir labai spygliuotais stiebais. Nuo birželio vidurio iki vėlyvo rudens ji formuoja vidutinio dydžio (5–7 cm), dubens formos, visiškai pildytus baltus žiedus 7–15 žiedų šluotelėse, skleidžiant stiprų, malonų kvapą. Stiprus, atsparūs ligoms ir oro sąlygoms augalas, idealiai tinkamas mažai reikliems, kvapiems sodo gyvatvoms ar kaimo namų aplinkai.
- Būsena: PAGAL UŽSAKYMĄ
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Parko rožė |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 - 150 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Privalumai | Žydi iki šalnų |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Grynai baltas |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)