
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MÄRCHENZAUBER®
Aprašymas
Rosa MÄRCHENZAUBER® yra romantiška floribunda rožė su dideliais, tankiai pripildytais žiedais švelniomis rožinėmis iki kreminių baltų spalvų. Ji turi stiprų, saldų aromatą, puikų pakartotinį žydėjimą ir aukštą atsparumą ligoms. Su gausiu, tiesiu augimu ji idealiai tinka rožių lysvėms ar mišrioms lysvėms.
- Būsena: 133
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | ADR sertifikatas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Kreminės rožinės spalvos su abrikoso centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Viliojantis, vaisinis |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)