MESIPIIM®
Aprašymas
Honeymilk® yra miniatūrinė/terasoms skirta rožė (30–50 cm aukščio) iš Tantau. Ji formuoja didelius, labai pilnus žiedų (4–6 cm pločio) kekės, kurie yra pieno balti kraštuose ir kreminiai geltoni link centro. Augalas yra atsparus ligoms, bet lengvai kvepia, kartojant žydėjimą nuo pavasario iki rudens — idealiai tinka vazonams, mažoms rabatėms ar kraštinėms.
- Būsena: 5
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Trūkumai | Žiemą rožę būtina uždengti |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 30-50 cm |
| Plotis | 35 cm |
| Privalumai | Atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Minkšta balta, kuri žiedo centre pasidaro kremiškai geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)