



MICHELANGELO® Meitelov
Aprašymas
MICHELANGELO® 'Meitelov' yra puošni hibridinė rožė su dideliais, giliai įdubusiais auksiniai geltonais žiedais ir stipriu, klasikiniu rožės aromatu. Jai būdingas status, gausus augimas, puikus pakartotinis žydėjimas ir geras atsparumas ligoms. Idealiai tinka rabatams, kraštams ir pjautinų gėlių sodams.
- Būsena: 37
- Prekės ženklas: Ar B Agro
12.00€
Be PVM: 9.92€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 110 - 130 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Gana stačias, energingas krūmas; Sode galima sukurti ne tik romantiškas kompozicijas su kaimiškos idilės nuotaikomis, bet ir galima sukurti nuostabias puokštes, turinčias gerą patvarumą; Išgirsti žalią, labai dekoratyvią lapiją; Didelis atsparumas ligoms; Galima sodinti ne tik į lysves kartu ar atskirai, bet ir į didelius vazonus, kurie puošia terasas ir didelius balkonus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Mimoza geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Subtilus rožių kvapas su pikantiškomis ir medaus natomis |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)