
HEIDI KLUM® ROOS
Aprašymas
Heidi Klum® rožė yra violetinės alyvinės spalvos rožė (30–80 cm aukščio) su sultingais, pilnais žiedais ir stipriu, saldžiu aromatu su abrikosų ir cinamono atspalviais. Ji žydi nuo vasaros iki šalnų ir yra idealiai tinkama auginimui konteineriuose arba mažose sodo erdvėse.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Mini rožės |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 30-50 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | Gėlės kekėse |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Ryškiai violetinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |

















-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)