
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
MODERN ART®
Aprašymas
'Modern Art' yra stebinanti floribunda rožė su ryškiais, dviejų spalvų žiedais rožiniais ir baltais atspalviais su dryžuotu arba marmuro raštais. Ji turi lengvą aromatą, kompaktišką, gausų augimą ir puikų pakartotinį žydėjimą. Puikiai tinka suteikti išraiškingą, meninį prisilietimą gėlynams arba vazonams.
- Būsena: 8
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-100 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žemas ir kompaktiškas augimo įprotis su labai daug gėlių; Puikus atsparumas ligoms; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatžolėse ir romantiškuose soduose, sumaišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat grupiniuose sodinimuose, pasirenkant sodinti 5 - 6 tokias rožes 1 kvadratiniame metre su 40 - 50 cm sodinimo atstumu. Galima auginti ne tik sode, bet ir dideliuose gėlių vazonuose, sodo kubiluose. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Ryškiai rožinės-raudonos gėlės centras su švelniai rausvais išoriniais žiedlapiais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)