MOONLIGHT®
Aprašymas
'Moonlight' yra graciozinga hibridinė rožė su dideliais, pusiau pilnais žiedais švelniai kreminės geltonos spalvos, kuri išblanksta iki šviesios dramblio kaulo spalvos. Ji turi stiprų, saldų aromatą, išlenktos formos augimą ir kartotinį žydėjimą visą sezoną. Puikiai tinka apželdinimui, rožynams ar auginimui kaip nedidelė vijoklinė rožė.
- Būsena: 7
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 250 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Labai stipri rožė su daugybe pagrindinių ūglių. Dažnas ir gausus žydėjimas; Puikus atsparumas ligoms; Labai didelis žiemos atsparumas; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Citrininis geltonas su raudonu kraštu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)