
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
OH HAPPY DAY®
Aprašymas
'Oh Happy Day' yra džiugi floribundos rožė su ryškiais, aukso geltonais žiedų kekėmis, kurios spinduliuoja šilumą ir džiaugsmą. Ji turi lengvą, malonų aromatą, kompaktišką, tankų augimą ir puikų pakartotinį žydėjimą. Puikiai tinka kraštams, konteineriams ir saulėtoms sodo vietoms.
- Būsena: 35
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 120 cm |
| Plotis | 70 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Kreminės baltos spalvos su aviečių rausvais išoriniais žiedlapiais ir abrikoso centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)