



ORIGAMI® Meimozahiq
Aprašymas
ORIGAMI® 'Meimozahiq' yra Žvaigždžių rožė! Graži floribundos rožė su gausiais žiedais, kurie išlieka iki pat pirmųjų šalnų. Jos raudonos ir baltos žiedlapės yra subtiliai nudažytos ir formuoja stačius kampus, primenančius kvadratinių dėžučių krūvą. Tikras veislės naujovės iš Meilland — unikali rožė!
- Būsena: 44
- Prekės ženklas: Ar B Agro
13.00€
Be PVM: 10.74€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-80 cm |
| Plotis | 40-50 cm |
| Privalumai | Kompaktiškas, suapvalintas ir šakotas krūmas, dažnai ir gausiai žydintis; Puikiai tiks ne tik lysvėse ir apvaduose, bet ir dideliuose gėlių vazonuose; Žydi nuo birželio iki šalnų 2 - 5 žiedų žiedynuose; Tamsiai žalia satino lapija, atspari ligoms; Atsparus tiek žiemos šalčiui, tiek vasaros karščiui. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Pagrindinė žiedlapių spalva yra švelni citrinos geltona, o saulės įtakoje jie tampa ryškiai raudonai raudoni, o tai dar labiau sustiprina unikalią rožės žvaigždės formą. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Iš originalių rožių sklinda diskretiškas, gaivus aromatas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)