PETTICOAT®
Aprašymas
'Petticoat' yra gausiai žydinčia rožė su švelniais kremo ir abrikosų spalvos žiedais, kurie žydi kekėmis. Žiedai turi lengvą, saldų aromatą ir pasirodo nuo vasaros pradžios iki rudens. Ji užauga maždaug 60–90 cm aukščio, turi blizgančius žalius lapus ir yra labai atspari ligoms bei šalčiui. Puikiai tinka sodams, rabatams ar vazonams.
- Būsena: 43
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai patvarus |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Balta su kreminiu centru |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)