
PIERRE ARDITI® Meicalanq
Aprašymas
'Pierre Arditi®' yra grynai balta hibridinė arbatos rožė, kuri auga ant stipraus, vertikalaus krūmo (90–120 cm aukščio). Ji turi dideles, visiškai pilnas, taurės formos gėles (13–14 cm skersmens) su maždaug 95 žiedlapiais. Gėlės atsiranda paeiliui bangomis nuo vėlyvo pavasario iki rudens ir skleidžia stiprų, vaisišką aromatą, primenantį persiką, kriaušę, avietę ir egzotiškus vaisius. Augalas turi blizgų, tamsiai žalią lapyną, puikų atsparumą ligoms ir šalčiui, ir yra stulbinantis eksponatas arba pjautinė gėlė.
- Būsena: 88
- Prekės ženklas: Ar B Agro
15.00€
Be PVM: 12.40€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 90 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Masyvus, izoliuotas krūmas. Idealiai tinka apvadams, takams, skintoms gėlėms. Žydi bangomis nuo birželio iki šalnų iki 14 cm skersmens žiedais. Puiki augmenija - labai stiprus, stačias krūmas su labai dekoratyvia, tamsiai žalia ir blizgia lapija, taip pat labai gerai atsparus ligoms. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Baltas |
| Spalva | Grynai sniego baltumo, bet vėsiu oru gali pasidengti rausvais atspalviais |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Gėlės išreiškia galingą aromatą, maišydamos rožių ir baltų gėlių kvapus su baltųjų persikų žievelių ir Viljamo kriaušių vaisių natomis |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)