



PULMAKELLAD®
Aprašymas
"WEDDING BELLS" yra kompaktiška floribundos rožė su grynai baltais, kvapniais žiedų kekėmis. Ji žydi pakartotinai, turi gausų augimo būdą ir yra atspari ligoms, todėl puikiai tinka sodo klomboms ir kraštams.
- Būsena: 4
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Dažnai žydi |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)