 (12_4109)_HD-700x700.jpg)
RABELAIS® Meinusian
Aprašymas
Rabelais® yra stipri raudona krūmų rožė, maždaug 70–90 cm aukščio, su gausiais sultingais, senovinio stiliaus žiedais, kurie žydi visą vasarą. Ji lengvai kvepia saldžiai, išlaiko sveikatą ir yra lengvai auginamа — idealiai tinka suteikti klasikinį grožį gėlynams, kraštams ar net vazonams.
- Būsena: 24
- Prekės ženklas: Ar B Agro
13.00€
Be PVM: 10.74€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai gausus ir dažnas žydėjimas; Tankiai užpildytas žiedas – vienas rožės žiedas dažnai turi net 110 žiedlapių; Puikus atsparumas pelėsiui ir kenkėjams. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Intensyvus vyšnių raudonis |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Vidutinis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)