



RENE GOSCINNY® Meifrypon
Aprašymas
René Goscinny® yra vidutinio dydžio rožė su dideliais, oranžiniai raudonais žiedais, kurie atrodo kaip sodo rožės. Ji turi turtingą vaisių aromatą ir žydi visą vasarą. Augalas yra atsparus, tankus ir puikiai tinka sodo lysvėms arba pjaustymo gėlėms. Ji taip pat yra apdovanota ir lengvai auginama.
- Būsena: 139
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 60-80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi labai dažnai nuo pavasario iki rudens vidurio; Labai atsparus ligoms; Graži ir sodri bronzinė žaluma; Šių augalų skintos rožės ypač gerai išsilaiko puokštėse. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Šilta ir žėrinti spalva, kuri prasideda nuo lengvo mandarino tono, tačiau žydint, žiedlapių pakraščiuose atsiranda raudonos oranžinės arba kiniškos raudonos spalvos tonas, kol pasklinda po visą gėlę. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyvus kvepalų kokteilis, kuriame dominuoja prinokusių abrikosų, persikų, kartaus greipfruto aromatai, papildyti liepžiedžių natomis. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)