ROBUSTA®
Aprašymas
Robusta® yra labai atspari rugosa tipo krūmų rožė, kuri užauga maždaug 150–200 cm aukščio ir pločio. Ji turi blizgančius, odingus, tamsiai žalius lapus ir didelius, pavienius ryškiai raudonus žiedus (5–8 žiedlapiai), kurie nuolat žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens. Žiedai turi lengvą, vaisių aromatą. Su storais, erškėčiuotais stiebais ir puikiu atsparumu ligoms ji idealiai tinka gyvatvores, barjerams ar kaip neišrankus sodo centrinis elementas.
- Būsena: 73
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Parko rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Ryškiai spindinčios gėlės, žydinčios dideliais žiedynais |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Kraujo raudonis |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)