
ROSENGRAFIN MARIE HENRIETTE®
Aprašymas
'RosengräfinMarieHenriette®' yra stipriai kvepianti floribundų rožė iš Kordes. Ji formuoja stačių, gausų krūmą, maždaug 80–100 cm aukščio ir 60–70 cm pločio. Dideli, seno rožių stiliaus žiedai (8–10 cm) yra tankiai pripildyti daugiau nei 40 švelniai rožinių žiedlapių. Jie susiformuoja mažose šluotėse, žydi pakartotinai visą sezoną ir spinduliuoja turtingą, vaisingą aromatą su aštriais anyžiaus ir šviežių obuolių atspalviais. Augalas turi puikų atsparumą ligoms ir lietui, blizgančius, iš dalies žvilgančius lapus.
- Būsena: 208
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Tie, kurie mėgsta tipiškus saldymedį primenančius anyžius, pažymi, kad kai kurios rožės mėgsta šią rūšį. Jame ši pikantiška nata sujungiama su klasikinio rožių kvapo pagrindu, intensyviai, bet ne beprasmiškai. Vienijantis elementas yra gaivus obuolių skonis pagrindinėje natoje. Pikantiškas aspektas daugiausia dominuoja šviežioje gėlėje ir užleidžia vietą vaisiniam pobūdžiui, kai žiedas atsiveria. Gaivus ir subtilus rožių aromatas iki paskutinės akimirkos pabrėžia vaisišką kvepalų širdį.Maksimalus aromato intensyvumas: vidurdienį, vakare. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)