



SANGERHAUSERI JUUPÄEV-ROOS
Aprašymas
"Sangerhäuser Jubiläumsrose" yra floribundų rožė, kurią pristatė Kordesas. Ji formuoja kompaktišką, tankų krūmą maždaug 70 cm aukščio ir 50 cm pločio su tamsiai žaliais lapais. Augalas formuoja didelius (10–12 cm), tankiai pilnus, taurės formos žiedus abrikosų rožiniais atspalviais, kurie senėdami nusidažo švelniai geltona spalva iš nugarinės pusės — gausūs ir ilgai išlieka nuo vasaros iki šalnų. Ji turi stiprų aromatą, puikų atsparumą ligoms ir klasikingą senosios rožės žavesį. Idealiai tinka rabatams, apvadams ar kaip atskiras dekoratyvinis elementas.
- Būsena: 59
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 70 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Labai atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Abrikosas – rožinė, lašiša |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)