



SORBET® FRUITE® Meihestries
Aprašymas
SORBET® FRUITE® 'Meihestries' yra ryškus vijoklinių rožių veislė, kurią pristatė Meilland. Ji turi didelius, dviejų spalvų žiedus su raudonomis ir geltonomis juostomis, primenančiais vaisių sorbetą. Žiedai yra vidutinio dydžio, maždaug 8–10 cm skersmens, su 35–45 žiedlapiais, ir turi subtilų aromatą. Šis veislė yra atsinaujinanti, žydinti pakartotinai nuo birželio iki spalio. Ji stipriai auga, pasiekdama 2–2,5 metrų aukštį, ir išsiplečia iki 2,5 metrų, todėl idealiai tinka sienų, tvorų ir grotelių dengimui. Augalas turi blizgų, tamsiai žalią lapyną ir yra žinomas dėl stipraus atsparumo ligoms. Jos stulbinantis išvaizda ir tvirtumo padaro ją puikiu pasirinkimu sodininkams, ieškančių mažai reiklaus, dekoratyvaus vijoklio.
- Būsena: 5
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 200 cm ir daugiau |
| Plotis | 250 cm ir daugiau |
| Privalumai | Gausus ir dažnas žydėjimas - po pirmojo žydėjimo gegužės/birželio mėn., be žiedų nelieka iki šalnų; Galima sodinti ne tik sode, bet ir dideliuose gėlių vazonuose; Labai atsparus ligoms; Tvirta ir taisyklinga augmenija su ilgomis lanksčiomis šakomis, kurias galima priderinti prie reikiamos vietos ir užims iki 10 m2 ploto; Sodri, blizgi lapija; Puikiai tiks papuošti ne tik sienas, bet ir tvoras, arkas, kolonas, o pasodinus į didelius, tinkamus gėlių vazonus, gražiai papuoš ir balkonus bei terasas. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona, Raudona |
| Spalva | Originali ir šilta, saulėta spalva, unikaliai derinanti savo oranžinės-raudonos spalvos bazinę spalvą su geltonomis juostelėmis ir dėmėmis. Gėlėms žydint spalvų kontrastas tampa švelnesnis. |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)