



SÜDAME KUNINGANNA®
Aprašymas
'Queen of Hearts®' yra ryški floribundos rožė iš Kordes. Ji užauga maždaug 100 cm aukščio ir 65 cm pločio, su blizgančiais, tamsiai žaliais lapais. Rožė turi didelius, pilnus, lašišos oranžinės iki koralinės rožinės žiedus (iki 11 cm skersmens) su maždaug 60–100 žiedlapių, dažnai mažose šluotelėse. Žiedai atsiranda gausiai nuo vasaros pradžios iki rudens ir turi švelnu, saldų aromatą. Ji yra labai atspari ligoms ir žieminga (iki –20°C), todėl puikiai tinka sodo kraštams, lysvėms ar veisliniams sodinukams.
- Būsena: 32
- Prekės ženklas: Ar B Agro
9.00€
Be PVM: 7.44€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Floribundrozė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Vėl žydi, energingai, puošniai ir traukia akį net iš toli. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Lašišos oranžinė ir ryškiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)