

SUMMERABEND®
Aprašymas
'Sommerabend®' yra žema, išplitusi floribunda/dirvožemio dengimo rožė. Ji formuoja tankų kilimą maždaug 30–40 cm aukščio ir 80 cm pločio, visą sezoną padengta ryškiais kraujo raudonos spalvos, taurės formos žiedais (~4 cm), išdėstytais kekėse. Žiedai turi geltonas dulkeles, yra lengvai kvepiančios arba be kvapo ir kartojasi nuo birželio iki rudens. Tai yra atspari veislė — ADR sertifikuota kaip puikiai atspari ligoms ir šaltui. Idealiai tinka masiniams sodinimams, dirvožemio dengimui, takams, kraštams ar konteineriams.
- Būsena: 13
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Viršelio rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 30 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Šliaužiantis hollyhock tipas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Tamsiai raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★☆☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)