



SUNNY ROSE®
Aprašymas
SunnyRose® yra žema, žemę dengianti rožė, kurią selekcionavo Kordes. Ji pasiekia maždaug 30–60 cm aukštį, išsiplečia iki 1,6–2 m pločio, su tankiu, gausiu augimu. Ji formuoja mažų, šviesiai geltonų iki kreminės spalvos žiedų (~3–4 cm skersmens) grupes, paprastai 3–5 žiedus ant kotelės, pakartotinai nuo birželio iki spalio. Lapija yra blizgančiai tamsiai žalia, o augalas yra labai atsparus ligoms, žiemokentis ir pakelia karštį. Ji turi silpną arba jokio kvapo, todėl ji idealiai tinka saulėtiems klombams, uolynams, vazonams ar kaip dirvą dengianti rožė.
- Būsena: 22
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Viršelio rožė |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | Iki 40 cm |
| Aukštis | 30 cm |
| Plotis | 40 cm |
| Privalumai | krūminis augimo tipas; Puikus atsparumas ligoms ir oro sąlygoms; Dažnas ir gausus žydėjimas; geras žiemos atsparumas; Plačios pritaikymo galimybės, pradedant nuo sodinimo soduose (jei sodinama grupėmis, idealiu atveju 1 kvadratiniam metrui reikėtų suplanuoti 4-5 tokias rožes), iki sodinimo į gėlių vazonus. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Spalva | Šviesiai geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★☆ |
| Gėlės dydis | Mažas |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)