
TOULOUSE LAUTREC® Meirevolt
Aprašymas
'Toulouse Lautrec®' (Meirevolt) yra graži geltona hibridinė arbatos rožė su dideliais, gausingais, senoviškais žiedais ir stipriu citrinų aromatu. Ji auga kaip kompaktiškas, gausus augalas, maždaug 80 cm aukščio, žydi pakartotinai nuo pavasario iki rudens ir yra žinoma dėl savo puikaus atsparumo ligoms. Idealiai tinka darželio klomboms, kraštams ir kirpiniams.
- Būsena: 66
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80 cm |
| Plotis | 50 cm |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Geltona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyvus gaivus citrinų ir verbenų kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)