



YVES PIAGET® Mayvildo
Aprašymas
'Yves Piaget®' (Meivildo) yra graži, tamsiai rožinė rožė su dideliais, bijūnams panašiais žiedais ir stipriu, saldu aromatu. Ji žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens ir turi blizgančius, tamsiai žalius lapus. Augalas auga statmenai, maždaug 90–120 cm aukščio. Ji yra sveika, lengvai audzinama ir puikiai tinka pjovimui. Ši rožė yra žinoma tiek dėl savo išvaizdos, tiek dėl malonaus kvapo.
- Būsena: 19
- Prekės ženklas: Ar B Agro
14.00€
Be PVM: 11.57€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Trūkumai | Juodos dėmės gali atsirasti vėsiu ir drėgnu oru |
| Ūgio kategorija | 50-100 cm |
| Aukštis | 80-90 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi nuostabiomis, nuosekliomis žiedų bangomis nuo birželio iki šalnų; Bijūnus primenantys pumpurai, lėtai žydintys dideliais iki 14 cm (skersmens) žiedais; Labai mažai ir retų spyglių, dėl kurių rožę lengva prižiūrėti; Stora, stipri augmenija su stipriomis šakomis; Labai atsparus ligoms karštu ir sausu oru; Puikiai dera tarp kitų romantiškų rožių veislių, taip pat gėlių, tokių kaip ramunės, gauros, floksai, lubinai, delfinijos, pelargonijos ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Labai didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyvi ir žavi pakalnutė su lengvu citrusų aromatu |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)