





RUBAN ROUGE® / ELBJUWEL® Meiprehmyr
Aprašymas
Ruban Rouge® / Elbjuwel® (Meiprehmyr) yra šiltnamio raudona rožė su dideliais, švelniausiais žiedais ir stipriu vaisių aromatu. Ji žydi pakartotinai nuo pavasario iki rudens ir turi sveikus, tamsiai žalius lapus. Puikiai tinka sodams, gyvatvoriams ar pjaustytiems žiedams.
- Būsena: IŠPARDAVYTA
- Prekės ženklas: Ar B Agro
15.00€
Be PVM: 12.40€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | Meilland International SA |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Žydi pakartotinai nuo pavasario iki rudens; Šios rožės skintų gėlių ilgaamžiškumas ir nuostabus kvapas; Tvirti stiebai ir vešli, krūminė augmenija; Tamsiai žalia, blizgi lapija, gerai atspari ligoms; |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Raudona |
| Spalva | Šviesi, intensyvi raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Raudonų vaisių aromatas su medienos natomis |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)