



SCHNEEWALZER®
Kirjeldus
'Schneewalzer®' on majesteedikas valge roniv roos, mis saavutab umbes 2,5–3,5 m kõrguse ja umbes 2 m laiuse. Sellel on suured, täiesti täidisõied, hübriidtee värvi õied (12–16 cm), mis avanevad kreemjatena ja küpsevad lumevalgeks. Neil õitel on kerge, magus lõhn ja nad õitsevad rikkalikult kogumikes hiliskevadest sügiseni. Taim on tugev, läikivate, tumedaroheliste lehtedega, tugeva põhivõrsuga ja usaldusväärse haiguskindlusega. Ideaalselt sobib kasvatamiseks seintele, võlvidele, terrassidele või isegi kui suur, elegantne põõsas.
- Staatus: 9
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 250-350 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Väga dekoratiivne, terve, tumeroheline lehestik; Tugevad basaalvõrsed, mis hargnevad hästi ja saavutavad korraliku lihavuse juba teisest aastast; Kõrge vastupidavus haigustele; Ebatüüpilised tohutud ja lõhnavad tee-hübriidroosi tüüpi lilled; Näeb suurepäraselt välja trellide ja kaarede, lehtlate, paviljonide, majaesise jne kaunistamisel. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)

