





SWEET LAGUNA®
Aprašymas
Sweet Laguna® yra floribundų rožė su švelniai rožiniais, kvepiančiais, pilnais žiedais. Ji auga kompaktiškai ir gausiai, žydi pakartotinai nuo pavasario iki rudens. Žinoma dėl stipraus atsparumo ligoms, ji puikiai tinka gėlynams ir konteineriams.
- Būsena: 47
- Prekės ženklas: Ar B Agro
8.00€
Be PVM: 6.61€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Visterija |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 200-300 cm |
| Aukštis | 250 cm |
| Plotis | 100 cm |
| Privalumai | Dažnai žydi |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Rožinė |
| Spalva | Rožinė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


