
TRAVIATA® Meilavio
Kirjeldus
Traviata® (Meilavio) on tumepunane roos suurte, täidete, vanamoeliste õitega. Sellel on kerge puuviljaaroom, see õitseb korduvalt hiliskevadest sügiseni ja kasvab pika, täidise taimena tervete tumeroheliste lehtedega. Suurepäraselt sobib aedadesse ja lõikelilledeks.
- Staatus: 18
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 90 cm |
| Laius | 40-50 cm |
| Eelised | Vanamoodne uhke roos; Väga vastupidav haigustele; Võib istutada nii peenrasse kui ka suurtesse lillepottidesse; Õitseb juunist kuni esimese külmani; Jõuline põõsas ja väga vastupidavad, tugevad oksad tumerohelise läikiva lehestikuga. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Sametine, intensiivselt sädelev maasikapunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Väga peen, kerge puuviljane lõhn, mis meenutab rohelist õuna |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)
