





Tuhkatriinu®
Aprašymas
Cinderella® yra žavingas vijoklis/krūminis erškėtis (1,5–2 m aukščio) su dideliais, nostalgiškais, pilnai pripildytais šviesiai rožiniais žiedais (~10 cm), vaisingu obuolių aromatu ir blizgančiais, tamsiai žaliais lapais. Jis žydi nuo vėlyvo pavasario iki rudens, yra labai atsparus ligoms ir pelnė kelis tarptautinius aukso medalius. Puikiai tinka arkoms, terasoms, konteineriams ar sodo klomboms.
- Būsena: 20
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 150-200 cm |
| Aukštis | 150 cm |
| Plotis | 80 cm |
| Privalumai | Romantiškai išlenktos šakos; Puikus atsparumas ligoms; Puikus žiemos atsparumas; Rekomenduojama sodinti grupėmis (idealiu atveju 4 - 5 tokios rožės 1 kvadratiniame metre), taip pat mišriose rožių lysvėse, želdiniuose su daugiamečiais augalais, apvadais, dideliais gėlynais, sodo kubilais ir kt. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Spalva | Šviesi „burbuliukų“ rožinė spalva, kuri žiedo centre nublanksta iki ryškesnės gvazdikų rožinės spalvos |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Subtilus šviežių vaisių ir rožių aromatas. Gėlių aspektus sustiprina šviežių tarkuotų obuolių kvapas, o jo sultingas švelnumas su vaško atspalviu. Viršutinė nata yra pudriška ir saldi, o pagrindinė nata primena heliotropą.Maksimalus aromato intensyvumas: vakarais. |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)