ALOHA®
Kirjeldus
Aloha roos on võluv, keskmise kõrgusega roniv sort (või tugeva kasvuga põõsas), mis on kuulus suurte, väga täidiste roosakalt roosa õitega, millel on veidi tumedam tagakülg ja tugev puuviljane lõhn. Boerneri poolt 1949. aastal aretatud roos õitseb ohtralt hiliskevadest sügiseni, saavutades 2–3 m kõrguse läikiva, haigustekindla lehtedega. Ideaalselt sobib seintele, kaarkedele, restidele või suurepärase lõikelillena.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 300 cm |
| Laius | 100 cm |
| Eelised | Lilled suurtes kobarates; Tugev taimestik; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärane haiguskindlus ja talvekindlus; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Oranž punakasroosade äärtega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




