


-700x700.jpeg)



-300x300.jpeg)
ARMASTUSE SUVI®
Kirjeldus
SummerofLove® on püstikasvuline floribunda roos (umbes 80 cm kõrge ja 50–60 cm lai), mille tutvustas Kordes. Selle peaaegu lihtsatel õitel on erkkollane keskosa kirsipunase äärisega ja nende läbimõõt on 5–7 cm. See õitseb korduvalt juunist oktoobrini, on väga haiguskindel (ADR sertifitseeritud), külmakindel ja kerge lõhnaga. See mesilastesõbralik roos kasvab hästi päikeses või osalises varjus ning sobib ideaalselt peenardesse, ääristesse või konteineritesse.
- Staatus: 11
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Taasõitsemine |
| Mahuti maht | 2l, 7l |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Helepunane erekollase keskosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)