





Apelsini®
Kirjeldus
'Orangerie' on floribunda roos tihedalt täidetud, roseti kujuliste õitega rikkalikes aprikoosi kuni oranžides toonides. Sellel on kerge, puuviljane aromaas, suurepärane korduv õitsemine ja korralik, lopsakas kasvulaad. Ideaalselt sobiv peenarde ääreks, konteineritesse ja eredateks aiadekoratsioonideks.
- Staatus: 8
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Lilled kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Heleoranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)


-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)