









ABRACADABRA®
Kirjeldus
Abrakadabra roos on hämmastav floribunda roos, mis on tuntud oma dramaatiliste triibuliste õitega — tumepruunikasroheliste kroonlehtedega, millel on eredad kollased või kreemikasvalged triibud. Igal õiel on unikaalne muster, muutes selle tõeliseks näituseeksponaadiks. Sel on õrn lõhn, see õitseb korduvalt kogu hooaja jooksul ja kasvab võsana umbes 90–120 cm kõrguseks. Ideaalselt sobib väljendusrikaste aia aktsendiks või lõikelillede aedadesse.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 90 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Rikkalik õitsemine |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Erkroosa heleroosade, valgete ja kollaste triipudega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

