





AMARETTO®
Kirjeldus
Amaretto® on haigustekindel floribunda/pensasroos, mille tõi turule Kordes (2004./2006. aastal). Sellel on täidlased, aprikoosi kuni lõhevärvilised õied (~7 cm läbimõõduga), mis eraldavad õrna, puuviljalist lõhna. See õitseb korduvalt juunist külmadeni, kasvab umbes 80 cm kõrguseks, 50–100 cm laiuseks ja sellel on läikivalt roheline lehtestik. 2016. aastal anti talle ADR staatus erakordse tervise ja vastupidavuse eest.
- Staatus: 54
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Järsk, tugevakasvuline, suurepärane vastupidavus haigustele, moodustab huvitava värvimuutusega topeltõied. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Aprikoos, roosa, kreemikas roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

