CONCORDE®
Kirjeldus
Concorde® on hübriidnõges (80–100 cm) kreemikaskolllaste, roosade äärte ja täidisõitega õitega (~41 õieleht), õrna aroomiga, korduvõitsev ja tugeva haiguskindlusega — ideaalselt sobiv peenardesse ja pottiaianduseks.
- Staatus: 72
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Tugev kasv; Taasõitsemine; Kõrge vastupidavus haigustele; Läikiv lehestik; Nostalgilised kahekordsed lilled kerge meeldiva lõhnaga; Sobib väga hästi lõikelilledele; Laiad kasutusvõimalused, eriti soovitatav istutada rühmadena (ideaaljuhul 4-5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta). |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kreemjas valge roosa pigmendiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)