







CRIMSON SILHOUETTE®
Kirjeldus
CrimsonSiluetta® on roniv roos (~180–200 cm kõrge, 70 cm lai) väikeste, eredalt karmiinpunaste, täielikult täidetud õitega (~4 cm läbimõõduga) õisikutes. See õitseb korduvalt hilisest kevadest külmadeni, on kergelt lõhnav, väga haiguskindel ja suurepäraselt sobiv istutamiseks võrkudele või väikestesse aedadesse.
- Staatus: 3
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 180 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)