FESTIVAL®
Kirjeldus
Festival® on Kordes'e loodud roos. See sai "Aasta roosi" auhinna tänu oma kompaktsele vormile (~60–70 cm kõrge), korduvale õitsemisele, atraktiivsetele õitele kimbudena ja vähenõudlikule usaldusväärsusele.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
8.00€
Maksudeta: 6.61€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Punane hõbedase lillega välisilme |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)