







GARTENSPASS®
Kirjeldus
Gartenspaß® on floribunda roos (~80 cm) erkkollaste täidisõitega, kerge lõhnaga, tugeva korduvõitega ja suurepärase haiguskindlusega — ideaalselt sobib peenardesse või konteineritesse.
- Staatus: 33
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Punase servaga kollakasoranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)