







LAVENDLI SILUETT®
Kirjeldus
LavenderSiluetta® on roniv roos (~180 cm kõrge, 70 cm lai) 4 cm läbimõõduga pooltäidiste lavendlillade õiekobaratega, kollaste keskustega ja kerge, värske lõhnaga. See on ADR sertifitseeritud, haigustekindel ja õitseb korduvalt hiliskevadest sügiseni — ideaalselt sobib aedadesse, pergolaidele ja terrassidele.
- Staatus: 18
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 180 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Lilled rikkalikes kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Lavendel roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

