







lion-rose
Kirjeldus
Lions-Rose® on Kordes'i kreemvalge floribunda. See kasvab kompaktselt ja püstiselt (~60–90 cm kõrge, 50–70 cm lai) ja õitseb täielikult täidetud, kausikujuliste õiekobaratega (~8 cm) koos õrna aprikoosikirju keskosaga. Õrnalt magusalt lõhnav, erakordselt haiguskindel ja õitseb korduvalt suvest külmadeni — ideaalselt sobib peenardesse, konteineritesse ja segapeenardesse.
- Staatus: 87
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Järsk, tugev taimestik; Suurepärane vastupidavus haigustele; Taasõitsemine; Suurepärane talvekindlus; Hea sobivus istutamiseks erinevatesse peenardesse koos teiste rooside ja püsililledega nii üksi kui ka rühmadena (ideaaljuhul 4 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti on võimalik istutada suurtesse lillepottidesse ja -kastidesse, aiatünnidesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)