LUULET®
Kirjeldus
'Poetry®' on ilus roosat floribunda roos, mille tõi turule Kordes. See kasvab korrapäraseks, püstiseks põõsaks umbes 80–100 cm kõrguseks läikivate, tumerohelist lehtedega. Õied on keskmise suurusega (~8 cm), pooltäidetud karikatena õrnalt laineliste kroonlehtedega õrnalt roosat värvi, mis vanusega kahvatub. See õitseb korduvalt suve algusest külmadeni, eraldab õrna lõhna ja on väga haiguskindel. Selle rikkalik õitsemine muudab selle suurepäraselt sobivaks peenardesse, servaisse ja lõikelille peenardesse.
- Staatus: 129
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Jõuliselt kasvav põõsasroosile iseloomuliku struktuuriga floribunda, suurepärane vastupidavus haigustele, rikkalikud õisikud. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |





-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)