MARY ANN®
Kirjeldus
"Mary Ann" on kompaktne, inglise stiilis põõsroos rikkalike volangidega, aprikoosi-oranžide õitega, mis õrnalt kahvatub virsiku värvini. Sellel on mõõdukas, puuvilja aromaat, suurepärane korduv õitsemine ja tugev haiguskindlus. Ideaalselt sobiv ääristeks, konteineritesse või maalähedase stiili aedadesse.
- Staatus: 32
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Jäigad võrsed; Tume, terve lehestik; Kõrge vastupidavus haigustele; Sobib hästi lõikelilledeks; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 45 - 50 cm), samuti segaroosipeenrasse, püsikutega peenrasse, ääristega jne. Võimalik on istutada ka suurtesse lillepottidesse ja -kastidesse. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Roosa, virsiku toon |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Virsikute lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)