METEOR®
Kirjeldus
'Meteor' on klassikaline hübriidiroos suurte, sametiste, tumepunaste õitega ja peene, kõrge keskmega. Sel on õrn lõhn, see kasvab püstiselt ja õitseb korduvalt kogu hooaja jooksul. Ideaalselt sobib peenardesse, ääristesse ja pookimiseks, pakkudes mõõdukat haiguskindlust.
- Staatus: 46
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Järsu ja tugeva kasvuga, sageli õitsev, suurepärane haiguskindlus, |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Oranž-punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)