





NOSTALGIAD®
Kirjeldus
'Nostalgie' on võluv hübriidroosi kreem-valge õitega, mida ümbritseb tumepunane värvus. Sel on tugev, magus lõhn, suured, täisõied ja sirge, terve kasv. See õitseb korduvalt hea haiguskindlusega ja sobib ideaalselt peenarde, roosiaedade ja lõikelillede kasvatamiseks.
- Staatus: 13
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Jõuline, järsk taimestik; Tumeroheline lehestik; Sage ja rikkalik, peaaegu pidev õitsemine; Suurepärased lõikelilled; Hea talvekindlus; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 4–5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Valge, pehme ja väga heleroosa kirsipunase äärisega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)