
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
ORANGE BABYFLOR®
Kirjeldus
'Orange Babyfloor' on madal maapinnakattetaim roosi tihedate, väikeste, eredalt oranžide õitega. Sellel on kompaktne, laienev kasvuviis, pidev õitsemine ja suurepärane haiguskindlus. Ideaalselt sobib ääristeks, kiviaedadeks ja eredate värvide andmiseks vähenõudlikele maastikele.
- Staatus: 5
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 30-50 cm |
| Laius | 35 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Väga ere punakasoranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)