POMPEI®
Kirjeldus
Pompeji® on võluv miniatuurne terrasiroos, mis kasvab umbes 50 cm kõrguseks, ilusas, vertikaalsemas ja kompaktses vormis. See moodustab tihedaid väikeste (4–5 cm), kerakujuliste õisikute kimpe sooja terrakotapunase värvusega, mille tagakülg on hõbedane. See õitseb korduvalt kogu hooaja vältel, tal on kerge lõhn ja see on piisavalt vastupidav, et seda saaks kasvatada pottides, rõdudel või väikestes aiaruumides. See on väga külmakindel, romantiline valik, mis ei nõua palju hooldust.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50 cm |
| Laius | 30 cm |
| Eelised | Püstine, kompaktne, ülespoole kasvav taimestik ja sage õitsemine; Suurepärane talvekindlus ja hea vastupidavus haigustele; Suurepäraselt sobib kasvatamiseks lillepottides terrassidel ja rõdudel, samuti piiratud aladel aedades. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Terrakotapunane vaheldumisi kirsiroosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |

-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)
-700x700h.jpeg)
-700x700.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)
-300x300h.jpeg)
-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)