





POMPONELLA®
Kirjeldus
Pomponella® on üppine roos paljude väikeste, ümmarguste, tumedate roosade õitega, mis sarnanevad pomponidega. See õitseb hilisest kevadest sügiseni suurtes kogumikes. Taim on väga terve, haigustekindel ja kergesti hooldatav. Sellel on kerge, magus lõhn ja see kasvab umbes 60–90 cm kõrguseks. Suurepäraselt sobib peenarde äärde, pottidesse või madalaks elavaks aedadeks.
- Staatus: 82
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Lilled rikkalikes kobarates |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)