ROSANNA®
Kirjeldus
Rosanna® on tugev roniroosi Kordesilt, mis saavutab umbes 2,5–3 m kõrguse. See õitseb korduvalt suve algusest külmadeni suurte, täiesti täidetud, lõheroosast kuni korallvärvi õitega (~10–12 cm), millel on kerge lõhn. Taim on äärmiselt vastupidav, haigustekindel ja kaetud läikiva lehtedega — ideaalselt sobiv kaartele, pergolaidele või muljetavaldava aiaelementina.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 250 cm |
| Laius | 100 cm |
| Eelised | Väga tugev roos uhkete elegantsete hübriid-teeroosiõitega. Regulaarne õitsemine; Suurepärane haigus- ja ilmastikukindlus; Väga kõrge talvekindlus; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Hele roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

