





ROSEROMANTIC®
Kirjeldus
Roseromantic® on floribunda roos, mille tõi turule Kordes. See kasvab kompaktseks, tihedaks taimeks, umbes 70 cm kõrguseks ja 60 cm laiuseks. Pooltäidised õied on alguses kreem-värvi ja tuhmuvad aeglaselt, moodustades kobarat (~7–8 cm läbimõõduga) kuldse keskmega, kuni lõheroosa värvini. Roos on praktiliselt ogadeta, väga vastupidav haigustele, talvekindel ja õitseb pidevalt suve algusest kuni külmadeni. Ideaalselt sobib peenardesse, ääristesse, konteineritesse ja on atraktiivne tolmeldajatele.
- Staatus: 36
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Väga tugev, põõsas taimestik; Suurepärane vastupidavus haigustele ja erinevatele ilmastikutingimustele; Dekoratiivne, tumeroheline, läikiv lehestik; Suurepärane talvekindlus; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segaroosipeenrasse, püsililledega peenrasse, ääristesse, suurtesse lillepottidesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kreemjas valge särava lõheroosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)