





RUBAN ROUGE® / ELBJUWEL® Meiprehmyr
Kirjeldus
Ruban Rouge® / Elbjuwel® (Meiprehmyr) on uhke punane roos suurte, sametiste õitega ja tugeva puuviljaaromaatiga. See õitseb korduvalt kevadest sügiseni ja sellel on terved, tumedarohelised lehed. Suurepäraselt sobib aedadesse, elusaiadesse või lõikelilledeks.
- Staatus: MÜÜDUD
- Bränd: Ar B Agro
15.00€
Maksudeta: 12.40€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb korduvalt kevadest sügiseni; Selle roosi lõikelillede vastupidavus ja imeline lõhn; Tugevad varred ja jõuline, põõsas taimestik; Tumeroheline, läikiv lehestik, hea haiguskindlusega; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Hele, intensiivne punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Puiste nootidega punaste puuviljade aroom |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)